Zapowiedź dodatku Crucible

W nadchodzącym dodatku, poznasz pradawnych Tytanów, którzy kształcili niegdyś pierwotną powierzchnię Wraeclastu. Jeśli okażesz się wystarczająco silny, otrzymasz możliwość wykucia ich potęgi na swoich broniach.

Kwietniowy dodatek wprowadzi ligę Crucible, 9 nowych Vaal Skilli, bramki w drzewie Atlasu, więcej niż dziesięć nowych unikalnych przedmiotów, reworki Breach i Abyss, masteries drzewa pasyw, Saboteura, Pathfinderki, trybu Ruthless i więcej!

Pochwyć moc Tytanów

Kuźnie Tygla są dostępne w całym Wraeclaście. Gdy znajdziesz Kuźnię, wybierz jedną ze swoich broni i ładuj moc pradawnych Tytanów, by uruchomić trudny encounter. Im dłużej ładujesz, tym bardziej magmowe potwory łączą się ze sobą w silniejszych przeciwników. To ty kontrolujesz trudność wyzwania, ale też jego nagrody.

Wykuj swą własną ścieżkę

Dzięki Kuźniom, broniom można nadawać ich własne pasywne drzewka. Pokonywanie magmowych potworów zbiera experience wymagany do wbijania punkcików. Za każdym rozwidleniem możesz wybrać tylko jedną ścieżkę, więc decyduj z rozwagą. Czasem mogą przytrafić się punkciki zwiększające wartość broni w sprzedaży u NPC.

Stań przed Tytanami

Endgame dodatku Crucible zachodzi w Kuźni Tytanów – niebezpiecznym obszarze udomowiającym starożytną moc, która pozwala na stopienie broni i połączenie jej drzewka pasywek z drzewkiem innej broni. Rezultat jest nieprzewidywalny, zawiera elementy obu drzewek jak i losowe ulepszenia, pogorszenia i zmiany. Poprzez ostrożne użytkowanie Kuźni możliwe jest wycraftowanie niesamowicie potężnych drzewek na twojej broni.

Więcej, czyli o reworkach masterek pasywek, drzewa Atlasu, dwóch ascendancy i dwóch mechanik ligowych możesz poczytać jutro, albo tutaj po angielsku: https://www.pathofexile.com/crucible

Supporter Packi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *