Zapowiedź ligi Trial of the Ancestors

W nadchodzącym dodatku przyjdzie nam walczyć w turniejach z przodkami Karui w ich zaświatach. Będzie można też nanosić tatuaże na duszę – w ten sposób wpływając na drzewo pasywek.

Sierpniowy dodatek, oprócz nowej ligi, sprowadzi też zrebalansowane Sanctum, wprowadzi 14 nowych support gemów, nowe przedmioty unikalne, 16 Keystone pasywek drzewa Atlasu oraz zreworkuje ascendancy Guardiana i całkowicie przerobi ascendancy Chieftaina.

Podróż do zaświatów Karui

Użyj Srebrnej Monety, by otrzymać wstęp do zaświatów. Tam, z podstawową drużyną trzech wojowników Karui, rozpoczniesz Próbę Przodków.

W każdym meczu możesz wybrać plemię, przeciw któremu wystąpicie, opierając się na oferowanych nagrodach. Możesz analizować konfigurację przeciwnej drużyny i taktycznie ustawiać swoich wojowników. Następnie wraz ze swoim party i waszą drużyną wojowników rozpoczniecie walkę, której celem jest zniszczenie totemów oponentów.

Zbuduj drużynę

Dzięki udziałowi w turniejach zyskasz przychylność plemion. Można ją wykorzystać do rekrutacji nowych wojowników, czy do zakupu przedmiotów bojowych, które wzmocnią twój zespół. Każde z dziesięciu plemion specjalizuje się w czym innym i można mieszać wojowników różnego pochodzenia, by wykreować własną strategię.

Ozdób swoją duszę

Każdy zwyciężony mecz to nagrody. Obok regularnych przedmiotów pojawią się specjalne nagrody, które zdobyć można tylko w Próbie Przodków. Przykładem są Tatuaże Drzewa Pasywnych. Takich tatuaży nie nanosi się na skórę, lecz na duszę. Przeobrażają one punkciki zwiększające atrybuty na zupełnie nowe.

Jeśli zwyciężysz cały turniej, Hinekora zaoferuje nowy rodzaj przedmiotu – Omen. Te przedmioty aktywują się gdy spełni się dany warunek, wówczas zostaną one zużyte i zadziała ich efekt. Działają one tylko raz na obszar. Hinekora może też nagrodzić cię puklem włosów – ten pozwala na przewidzenie wyniku użycia orbu do craftowania.

Zdobądź nowe ligowe Unikalne Przedmioty

Każde plemię jest na straży unikalnego przedmiotu, który odzwierciedla jego naturę. Tak cenne dziedzictwo można zdobyć jedynie pokonując dane plemię w Próbie Przodków. Hinekora, Bogini Śmierci, również oferuje cztery potężne unikaty zwycięzcom turnieju.

Powrót Forbidden Sanctum

Po spotkaniu Divinii w akcie 10 można będzie znaleźć przedmioty Sanctum na endgame mapach. Reprezentują one całe piętra Sanctum i można nimi handlować z innymi graczami. Po ukończeniu piętra, następne jest generowane jako wymienialny przedmiot, a dotychczas zdobyte bonusy, klątwy i stan determinacji.

Odświeżone Sanctum zawiera nowe mechaniki i potwory. Defensywy gracza mają wpływ na determinację. Relikty nie są teraz przypisane do konta – można się nimi wymieniać.

Spersonalizuj swój endgame

Trial of the Ancestors wprowadza 16 nowych Keystone pasywek do odblokowania w Drzewie Pasyw Atlasu. Te pozwalają ci skupić się na ulubionych mechanikach i oferują większą kontrolę nad tym jak chcesz doświadczać endgame’u PoE. Można na przykład craftować Vaal Side areas, zostać opętanym przez ducha czy wysadzać jeden wielki ładunek w Expedition.

Nowe supporty, reworki ascendancy

14 nowych support gemów zostały tak zaprojektowane, by zaoferować zupełnie nowe sposoby na granie istniejącymi skillami. Na przykład okrzyki bojowe mogą zadawać obrażenia, pociski mogą wracać do postaci, a totemy mogą ostrzeliwać z góry potwory, które je uderzą.

Ponad to, Guardian i Chieftain zostali zreworkowani:

Supporter packi

Jak zwykle, nowa liga to nowe supporter packs, tym razem są one nieziemsko zabawne.

https://www.pathofexile.com/purchase

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *